Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Свистунової Т.В. та Михайлова М.Т.”””

Розпорядження від 28.01.2008, №55
Дата оприлюднення: 28.01.2008

1. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у створення „Книги Пам’яті України”, зразкове виконання службових обов’язків відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) завідуючу науковою редакцією обласного відділення Пошуково-видавничого агентства „Книга Пам’яті України” управління культури і туризму облдержадміністрації Свистунову Тамару Володимирівну.

2. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток культури, збереження національної спадщини, високий професіоналізм відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації директора обласного училища культури і мистецтв Михайлова Михайла Трохимовича.

3. Вручити Свистуновій Т.В. іменний годинник вартістю 330 грн.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 59 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”;

4.2. у сумі 236 грн. для виплати грошової винагороди Михайлову М.Т. та сплати належних сум і податків (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко        

Поділитися: