Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Сітько В.Г. та Клименко Л.Г.”

Розпорядження від 13.03.2009, №169
Дата оприлюднення: 13.03.2009

1. За багаторічну сумлінну працю особистий внесок у розвиток бібліо­течної сфери естетичне виховання дітей високий професіоналізм відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) заступника директора Київської обласної бібліотеки для дітей Сітько Віру Григорівну.

2. За багаторічну сумлінну працю особистий внесок у розвиток житло­во-комунального господарства області зразкове виконання службових обов’язків відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації заступника начальника фінансово-економічного відділу головного управління житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Клименко Любов Петрівну.

3. Вручити Сітько В.Г. іменний годинник вартістю 110 грн.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію:
4.1. у сумі 20 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”;
4.2. у сумі 236 грн. для виплати грошової винагороди Клименко Л.Г. та сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко” 

Поділитися: