Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про відзначення Шаповала О.О. та Леонова О.Х.

Розпорядження від 14.03.2013, №70-в
Дата оприлюднення: 14.03.2013
  1. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району та області, активну громадську позицію, високий професіоналізм та з нагоди 55-річчя від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) голову правління виробничого споживчого товариства “Боярський хлібозавод” Києво-Святошинської райспоживспілки “Відродження” Шаповала Олександра Олександровича.
  1. За мужність і самопожертву, виявлені в боротьбі з фашистськими загарбниками у відстоюванні свободи і незалежності Вітчизни, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді та з нагоди 95-річчя від дня народження відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації ветерана Великої Вітчизняної війни Леонова Олексія Харитоновича.
  1. Вручити Шаповалу О.О., відзначеному Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменний годинник вартістю 247 грн. 50 коп.
  1. Департаменту фінансів облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 472 грн. для сплати у встановленому порядку належних сум податків і платежів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 “Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: