Працюємо задля перемоги!

“Про відзначення Різничка Б.І. та Скорого О.В.”

Розпорядження від 16.03.2011, №236
Дата оприлюднення: 16.03.2011

1. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток будівельної галузі області, активну громадську діяльність та з нагоди 75-річчя від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) Різничка Бориса Івановича, дійсного члена Академії будівництва України, доктора технічних наук, голову правління спілки ветеранів-будівельників м.Бровари на громадських засадах.

2. За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації завідувача сектору мобілізаційної роботи апарату облдержадміністрації Скорого Олександра Васильовича.

3. Вручити Різничку Б.І. іменний годинник вартістю 195 грн.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 236 грн. для виплати грошової винагороди Скорому О.В. та сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи“.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк        

Поділитися: