Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення працівників області з нагоди Дня незалежності в Україні”””

Розпорядження від 20.08.2007, №696
Дата оприлюднення: 20.08.2007

1. За особистий вагомий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток Київщини, досягнення значних успіхів у професійній діяльності та у зв’язку із Днем незалежності України відзначити

Почесною грамотою

Київської обласної державної адміністрації

(із врученням іменного годинника):

Рихлик

Тетяну Миколаївну

Перемозького сільського голову, Баришівський район

Артеменко

Тетяну Василівну

оператора машинного доїння сільськогосподарського кооперативу „Агрофірма „Матюші”, Білоцерківський район

Листопада

Петра Васильовича

Медвинського сільського голову, Богуславський район

Клустого

Володимира Петровича

працівника сільськогосподарського товариства „Старинська птахофабрика”, Бориспільський район

Різник

Таїсію Григорівну

вчителя музики Немішаївської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Бородянський район

Дармограя

Олексія Івановича

першого заступника голови Броварської райдержадміністрації

Ковальчук

Валентину Михайлівну

директора Гребінківської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Васильківський район

Зайченко

Валентину Володимирівну

головного спеціаліста відділу культури і туризму Вишгородської райдержадміністрації

Пропотягу

Наталію Федорівну

завідуючу фермою приватного підприємства „Аграрне”, Володарський район

Малишевську

Тетяну Григорівну

оператора по догляду за худобою приватного підприємства „Горизонт”, Володарський район

Титарчук

Ядвігу Гнатівну

вчителя Володарського ліцею

Малишок

Тамару Миколаївну

лікаря Володарської центральної районної лікарні

Добровольську

Любов Сергіївну

колишнього головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Згурівської райдержадміністрації

Отрощенка

Василя Григоровича

механізатора сільськогосподарського виробничого кооперативу „Мрія”,

Іванківський район

Бабича

Олександра Володимировича

головного механіка ТОВ „Фірма „Кагма”, Кагарлицький район

Мотренко

Марію Іванівну

заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення Києво-Святошинської центральної районної лікарні

Рижука

Володимира Сергійовича

директора Макарівського держлісгоспу виробничого об’єднання „Київліс”, Макарівський район

Нечипоренка

Володимира Анатолійовича

начальника відділу освіти Миронівської райдержадміністрації

Гриценко

Миколу Івановича

художнього керівника районного будинку культури ім.Одинця, Переяслав-Хмельницький район

Лузана

Володимира Васильовича

начальника цеху ВАТ „Київський картонно-паперовий комбінат”, Обухівський район

Прокопенка

Віктора Володимировича

директора Мар’янівського навчально-виховного об’єднання „Загальноосвітня школа I-III ступенів – дитячий дошкільний заклад”, Поліський район

Хіцьку

Людмилу Володимирівну

начальника Рокитнянської філії з експлуатації газового господарства ВАТ „Київоблгаз”

Юрченка

Миколу Васильовича

першого заступника голови Рокитнянської райдержадміністрації

Красіна

Костянтина Миколайовича

начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій Рокитнянської райдержадміністрації

Ковальчука

Володимира Михайловича

головного лікаря Сквирської центральної районної лікарні

Суслова

Івана Миколайовича

генерального директора ТОВ „Агропромислова корпорація „Сквира”, Сквирський район

Плахотнюк

Ольгу Михайлівну

директора Полковницького навчально-виробничого об’єднання „Загальноосвітня школа I-III ступенів – дитячий дошкільний заклад”, Ставищенський район

Ілляшенка

Федора Івановича

голову фермерського господарства „Тікич”, Таращанський район

Сердюка

Володимира Павловича

ветерана праці, колишнього голову Тетіївської районної ради

Григор’єва

Вадима Анатолійовича

президента ТОВ „Меркс-Трейд”, Фастівський район

Шаповал

Тетяну Миколаївну

оператора машинного доїння дочірнього підприємства „Богданівське”, Яготинський район

Палій

Лідію Федорівну

начальника управління праці та соціального захисту населення Березанського міськвиконкому

Коломійця

Віктора Івановича

завідуючого спеціалізованим кардіологічним відділенням Білоцерківської міської лікарні № 1

Футорного

Анатолія Омеляновича

головного спеціаліста відділу по роботі із зверненнями громадян апарату виконавчого комітету Бориспільської міської ради

Ковригу

Павла Івановича

генерального директора комунального підприємства „Служба замовника”, м.Бровари

Сороку

Віктора Васильовича

головного інженера КП „Бучанське управління житлово-комунального господарства”

Джурука

Ігоря Станіславовича

заступника Васильківського міського голови

Зборовського

Анатолія Івановича

директора історико-краєзнавчого музею, м.Ірпінь

Павлюка

Сергія Валерійовича

директора колективного підприємства „Переяслав-Хмельницький цегельний завод”, м.Перяслав-Хмельницький

Ізмайлова

Василя Олександровича

водія ТОВ „Інтерагро”, м.Ржищів

Рубана

Миколу Петровича

інженера комунального підприємства „Управління житлово-комунального господарства”, м.Славутич

Пєтухова

Юрія Заславовича

лікаря-анестезіолога Фастівської міської лікарні

Голубенка

Пилипа Васильовича

полковника міліції, заступника начальника ГУ МВС України в Київській області

Сапка

Костянтина Васильовича

начальника ГУ МВС України в Київській області

Лемещука

Сергія Євстафійовича

полковник внутрішньої служби, начальника управління планування та моніторингу ГУ МНС України в Київській області

Зозулю

Сергія Леонідовича

начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації

Самогулова

Марата Івановича

начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій виконкому Бориспільської міської ради

Джуму

Олександра Леонідовича

начальника управління Служби безпеки України в Київській області

Бойка

Володимира Никифоровича

прокурора Київської області

Темченко

Оксану Володимирівну

головного економіста бюджетного управління головного фінансового управління облдержадміністрації

Горліщеву

Світлану Миколаївну

головного економіста відділу бухгалтерського обліку та звітності управління бухгалтерського обліку, звітності та комп’ютерної обробки інформації головного фінансового управління облдержадміністрації

Котка

Михайла Юрійовича

молодшого лейтенанта внутрішньої служби, інспектора 29-ї державної пожежної частини по охороні адміністративного будинку облдержадміністрації

Мархеля

Святослава Федоровича

молодшого сержанта внутрішньої служби, молодшого інспектора 29-ї державної пожежної частини по охороні адміністративного будинку облдержадміністрації

Дударєву

Раїсу Петрівну

інженера-електроніка з експлуатації обладнання електрозв’язку 1-ї категорії дільниці технічної експлуатації станційних споруд Центру електрозв’язку № 6, м.Васильків

Паланичку

Зою Дмитрівну

електромеханіка електрозв’язку I-ї категорії дільниці технічної експлуатації станційних споруд центру електрозв’язку № 7, м.Ірпінь

Бондаренко

Галину Дмитрівну

рядового внутрішньої служби, радіотелефоніста 19-ї підпорядкованої державної пожежної частини ГУ МНС України в Київській області

Ковбасу

Василя Петровича

пожежного 13-ї професійної пожежної частини ГУ МНС України в Київській області, м.Тараща

Гриніченка

Юрія Володимировича

підполковника, головного спеціаліста Управління державної охорони України

Рудя

Сергія Леонідовича

майора, головного спеціаліста Управління державної охорони України

Зазимка

Сергія В’ячеславовича

капітана, начальника зміни Управління державної охорони України

Бугайцова

Олексія Володимировича

старшого прапорщика, співробітника Управління державної охорони України

Чалієнко

Людмилу Василівну

лаборанта Ірпінської міської санітарно-епідеміологічної станції

Чепурного

Олександра Володимировича

головного лікаря Миронівської районної санітарно-епідеміологічної станції

Ляшка

Віктора Кириловича

завідуючого відділенням гігієни праці обласної санітарно-епідеміологічної станції

Плетяну

Галину Іванівну

голову Бориспільського райкому профспілки працівників агропромислового комплексу

Волошка

Володимира Аріоновича

директора Васильківського міськрайонного центру зайнятості

Нижник

Людмилу Миколаївну

директора Переяслав-Хмельницького центру зайнятості

Тараненко

Валентину Антонівну

голову профкому шляхово-будівельного управління № 3 ВАТ „Грант”

Лихошву

Катерину Андріївну

молодшу медичну сестру-роздатчицю Сквирського психоневрологічного інтернату

Приймаченко

Аллу Григорівну

головного спеціаліста відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі

Онопка

Віктора Миколайовича

майстра виробничого навчання професійно-технічного училища № 5, м.Біла Церква

Настоящу

Віру Гаврилівну

вчителя англійської мови Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування

Ісаєнко

Ольгу Іванівну

сімейного лікаря Побережківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Богуславського району

Бровко

Ніну Іванівну

бухгалтера Державного авіаційного підприємства „Україна”

Гріздака

Віталія Васильовича

головного енергетика групи технічного забезпечення служби експедиції наземних споруд та будівництва Державного авіаційного підприємства „Україна”

Балан

Надію Анатоліївну

лікаря Ксаверівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Васильківського району

Кириленка

Анатолія Івановича

помічника заступника голови облдержадміністрації

Камінчук

Ірину Миколаївну

головного спеціаліста організаційного відділу апарату облдержадміністрації

Ільясову

Тетяну Григорівну

провідного спеціаліста сектора контролю апарату облдержадміністрації

Корякіну

Ганну Миколаївну

начальника відділу головного управління житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації

Якименка

Василя Михайловича

підполковника міліції, начальника відділення відділу забезпечення діяльності підрозділів ДАІ при УДАІ ГУ МВС України в Київській області

Онищенко

Віру Григорівну

головного бухгалтера обліково-розрахункової частини при УДАІ ГУ МВС України в Київській області

Бовсуновського

Віктора Васильовича

капітана міліції, заступника командира спеціалізованого взводу із забезпечення супроводження та ескортування відділу ДАІ при УДАІ ГУ МВС України в Київській області

Шевченко

Тамару Вікторівну

начальника відділу економічного аналізу та прогнозування Білоцерківської ДПІ

Шелест

Марину Олексіївну

начальника відділу контрольно-перевірочної роботи Управління оподаткування фізичних осіб Державної податкової адміністрації в Київській області

Філоненко

Наталію Олександрівну

головного державного податкового ревізора-інспектора відділу обліку та звітності державної податкової інспекції в Обухівському районі

Сека

Миколу Івановича

заступника начальника управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації

Подякою

Київської обласної державної адміністрації:

Недбайло

Таїсію Володимирівну

заступника директора Перемозької загальноосвітньої школи I-III ступенів, Баришівський район

Криворучко

Тетяну Давидівну

начальника управління економіки Білоцерківської райдержадміністрації

Басая

Анатолія Івановича

начальника фінансового управління Богуславської райдержадміністрації

Шнайдера

Івана Олександровича

комерційного директора ВАТ „Борекс”, Бородянський район

Кравченко

Ольгу Миколаївну

молодшу сестру-буфетницю хірургічного відділення Бориспільської центральної районної лікарні

Касьяна

Миколу Дмитровича

комбайнера СТОВ „Княжицьке”, Броварський район

Кузь

Наталію Петрівну

завідуючу фельдшерсько-акушерським пунктом с.Соколівка, Васильківський район

Костенко

Галину Федорівну

начальника архівного відділу Вишгородської райдержадміністрації

Назаренка

Максима Володимировича

інженера ЗАТ „АЕС”Київобленерго”, Володарський район

Крука

Володимира Гнатовича

директора приватного підприємства „Крук”, Згурівський район

Яншаєва

Юрія Михайловича

викладача художнього відділення Іванківського початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу

Рибник

Наталію Іванівну

директора Буртівського дитячого будинку „Сонечко”, Кагарлицький район

Хіврич

Галину Дмитрівну

начальника управління Державного казначейства України в Києво-Святошинському районі

Гартфіля

Віктора Омельяновича

начальника відділу освіти Макарівської райдержадміністрації

Якименко

Тетяну Петрівну

головного бухгалтера комунального підприємства „Миронівкаводоканал”, Миронівський район

Веремієнка

В’ячеслава Вікторовича

завідуючого фельдшерським пунктом с.Деремезна, Обухівський район

Іванченка

Миколу Миколайовича

директора районного територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, Перяслав-Хмельницький район

Шорш

Віру Василівну

заступника голови Поліської райдержадміністрації

Грушову

Марію Василівну

майстра машинного доїння СТОВ „Росія”, Рокитнянський район

Круглія

Володимира Миколайовича

директора Чубинецького навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школаI-II ступенів – дитячий садок”, Сквирський район

Воропая

Юрія Олександровича

лікаря-анестезіолога відділення анестезіології Ставищенської центральної районної лікарні

Поштаренка

Сергія Володимировича

викладача Таращанської музичної школи

Фурмана

Віктора Федоровича

директора ТОВ „Цукровий завод ім.Т.Г.Шевченка”, Тетіївський район

Цукренко

Лідію Петрівну

приватного підприємця, с.Веприк, Фастівський район

Ковтуна

Віталія Миколайовича

бригадира котельно-складальної дільниці ВАТ „Яготинський механічний завод”

Бокова

Володимира Анатолійовича

директора СП „Березань-EFFE”

Онищенка

Володимира Івановича

начальника управління освіти Броварської міської ради

Давиденка

Олега Михайловича

старшого дільничного інспектора міліції Білоцерківського міського відділу ГУ МВС України в Київській області

Яцюту

Лідію Вікторівну

начальника відділу фінансово-господарcького забезпечення апарату виконавчого комітету Бориспільської міської ради

Лімана

Віктора Івановича

головного механіка КП „Фірма Агробудпостач”, смт Буча

Кожем’яка

Миколу Миколайовича

директора ДП „Васильківс        

Поділитися: