Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про відзначення працівників області

Розпорядження від 17.02.2014, №40-в
Дата оприлюднення: 17.02.2014

1. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток вітчизняної промисловості, активну життєву позицію та з нагоди 20-річчя утворення спільного підприємства “Укрінтерм” відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) слюсаря спільного підприємства “Укрінтерм” (м.Біла Церква) Грегуля Сергія Миколайовича.

2. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток м.Ірпінь, у справу соціального захисту інвалідів війни, активну громадську і благодійницьку діяльність відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) депутата Ірпінської міської ради Приліпка Юрія Ілліча.

3. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток сфери соціального страхування населення, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди 70-річчя від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) директора Ірпінської міської виконавчої дирекції Київського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Коваленка Віктора Івановича.

4. За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди 20-річчя Соціально-психологічного центру м.Славутич відзначити працівників цього центру

Почесною грамотою

Київської обласної державної адміністрації

(із врученням цінного подарунка):

Акименка

Юрія Федоровича

заступника директора центру

Подякою

Київської обласної державної адміністрації:

Одиницю

Віктора Васильовича

директора центру

5. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації із врученням іменного годинника, годинники вартістю 247 грн. 50 коп. кожний, Акименку Ю.Ф. – ручку вартістю 150 грн.

6. Департаменту фінансів облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 472 грн. для виплати грошової винагороди Одиниці В.В. та сплати у встановленому порядку належних сум податків і платежів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 “Інші культурно-освітні заклади та заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: