Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про відзначення працівників області

Розпорядження від 02.12.2013, №506-в
Дата оприлюднення: 02.12.2013

1. За багаторічну творчу діяльність, особистий вагомий внесок у збереження і примноження культурних надбань українського народу, становлення і утвердження незалежної української держави, активну громадську і педагогічну та з нагоди 60-річчя від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням цінного подарунку) громадського діяча, поета, педагога, члена Національної спілки письменників України Іваненка Григорія Івановича.

2. За багаторічну бездоганну службу, зразкове виконання військового обов’язку, особистий вагомий внесок у ліквідацію наслідків аварії на ЧАЕС, високий професіоналізм та з нагоди 85-річчя від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) Десятникова Пилипа Миколайовича.

3. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок в естетичне виховання дітей і молоді, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди 60-річчя від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) заступника директора з навчальної роботи комунального початкового спеціалізованого навчального закладу “Ірпінська дитяча музична школа” Маніву Наталію Дмитрівну.

4. За особистий внесок у дослідження, відродження та збереження історичної і культурної спадщини українського народу, музейної справи, активну громадську роботу та з нагоди 120-річчя відкриття Трипільської культури відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації працівників Комунального закладу Київської обласної ради “Київський обласний археологічний музей”:

Григор’єву

Любов Миколаївну

головного бухгалтера

Конвалюк

Наталію Вікторівну

виконуючу обов’язки директора

5. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, Іваненку Г.І. – книгу “Т.Шевченко “Гайдамаки” вартістю 400 грн., решті особам – іменні годинники вартістю 247 грн. 50 коп. кожний.

6. Департаменту фінансів облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 944 грн. для виплати грошової винагороди особам, відзначеним Подякою Київської обласної державної адміністрації (по 400 грн. кожному), та сплати у встановленому порядку належних сум податків і платежів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 “Інші культурно-освітні заклади та заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: