Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про відзначення працівників області

Розпорядження від 07.11.2013, №469-в
Дата оприлюднення: 07.11.2013

1. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди 60-річчя від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) головного лікаря Комунального закладу Київської обласної ради “Київський обласний центр крові” Вербіцького Петра Трохимовича.

2. За багаторічну творчу діяльність, особистий вагомий внесок у розвиток національної культури, високу виконавську майстерність та активну участь у благодійних концертах і урочистих заходах Київської облдержадміністрації відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) солістку-вокалістку Національної філармонії України Шишкіну Руслану Анатоліївну.

3. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток національної освіти і науки, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди 15-річчя створення фінансово-гуманітарного факультету Державного вищого навчального закладу “Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди” відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням цінного подарунка) декана цього факультету, доктора економічних наук, професора, завідуючу кафедрою фінансів, грошового обігу та кредиту Боголіб Тетяну Максимівну.

4. За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, активну громадську позицію та у зв’язку із 50-річчям самодіяльного хору “Світанок” Обухівського учбово-виробничого підприємства УТОС відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації працівників цього підприємства:

Гелю

Лідію Петрівну

учасницю хору, начальника відділу постачання та збуту

Головач

Надію Григорівну

учасницю хору, начальника відділу технічного контролю

5. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації: Боголіб Т.М. – цінний подарунок настільний прибор вартістю 792 грн., Вербіцькому П.Т. та Шишкіній Р.А. – іменні годинники вартістю 247 грн. 50 коп. кожний.

6. Департаменту фінансів облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію:

6.1. у сумі 944 грн. для виплати грошової винагороди особам, відзначеним Подякою Київської обласної державної адміністрації (по 400 грн кожному), та сплати у встановленому порядку належних сум податків і платежів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 “Інші культурно-освітні заклади та заходи”;

6.2. у сумі 39 грн. для сплати у встановленому порядку належних сум податків і платежів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 “Інші культурно-освітні заклади та заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: