Працюємо задля перемоги!

Про відзначення працівників області

Розпорядження від 10.09.2013, №370-в
Дата оприлюднення: 10.09.2013

1. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток с. Лісники, місцевого самоврядування, активну громадську роботу та з нагоди 70-річчя від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням цінного подарунка) Лісниківського сільського голову (Києво-Святошинський район ) Сагач Ольгу Іванівну.

2. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу області, виробництво сільськогосподарської продукції, активну громадську позицію та з нагоди55-річчя від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням цінного подарунка) директора приватного орендного підприємства “Агрофірма Узинська” Козачука Михайла Андрійовича.

3. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у реалізацію державної політики у сфері містобудування та архітектури, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди 60-річчя від дня народження відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації начальника відділу містобудування та архітектури Києво-Святошинської райдержадміністрації Іванюту Ольгу Миколаївну.

4. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток національної культури, естетичне виховання дітей і молоді, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди 50-річчя від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням цінного подарунка) викладача Рокитнянської дитячої музичної школи Хоменко Наталію Андріївну.

5. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у справу соціального захисту населення, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди 60-річчя від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням цінного подарунка) головного державного експерта з умов праці відділу з питань зайнятості населення департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Коваля Валерія Петровича.

6. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації: Сагач О.І. – сувенір “Куля” вартістю 830 грн., Козачуку М.А. і Ковалю В.П. – візитниці вартістю 256 грн. кожна, Хоменко Н.А. – альбом “Україна” вартістю 387 грн.

7. Департаменту фінансів облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію:

7.1. у сумі 472 грн. для виплати грошової винагороди Іванюті О.М. та сплати у встановленому порядку належних сум податків і платежів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 “Інші культурно-освітні заклади та заходи”;

7.2. у сумі 46 грн. для сплати у встановленому порядку належних сум податків і платежів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 “Інші культурно-освітні заклади та заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: