Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення працівників області”

Розпорядження від 11.07.2013, №271-в
Дата оприлюднення: 11.07.2013

1. За багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та активну громадську позицію відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) начальника управління агропромислового розвитку Вишгородської райдержадміністрації Журбенко Галину Павлівну.

2. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток області, активну громадську позицію та з нагоди 65-річчя від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) керуючого Ворзельським відділенням ПАТ „Банк „Київська Русь” Присяжного Івана Петровича.

3. За багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Дня бухгалтера відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації начальника відділу фінансово-господарського забезпечення та державних закупівель – головного бухгалтера департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Орішевську Олену Володимирівну.

4. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменні годинники вартістю 222 грн. 75 коп. кожний.

5. Департаменту фінансів облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 472 грн. для виплати грошової винагороди Орішевській О.В та сплати у встановленому порядку належних сум податків і платежів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: