Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення працівників області”

Розпорядження від 03.07.2013, №244-в
Дата оприлюднення: 03.07.2013

1. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток Іванківського району, активну громадську роботу та високий професіоналізм відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням цінного подарунка) голову Іванківської райдержадміністрації Леляка Олександра Івановича.

2. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток Тетіївського району, активну громадську роботу та високий професіоналізм відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням цінного подарунка) голову Тетіївської райдержадміністрації Миколюка Івана Івановича.

3. За багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади, особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері державної служби, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди 50-річчя від дня народження відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації директора закладу післядипломної освіти „Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій” Левковця Віктора Васильовича.

4. Вручити Леляку О.І. та Миколюку І.І. цінний подарунок „Сувенір „Куля” вартістю 830 грн. кожний.

5. Департаменту фінансів облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 472 грн. для виплати грошової винагороди Левковцю В.В. та сплати у встановленому порядку належних сум податків і платежів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

6. Департаменту фінансів облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 91 грн. для сплати у встановленому порядку належних сум податків і платежів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: