Працюємо задля перемоги!

“Про відзначення працівників області”

Розпорядження від 07.06.2011, №564
Дата оприлюднення: 07.06.2011

1. За багаторічну сумлінну працю в галузі меліорації і водного господарства, досягнення вагомих успіхів у професійній діяльності, активну життєву позицію відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) головного енергетика управління водного господарства у м.Києві і Київській області Чепелюка Руслана Івановича.

2. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у естетичне виховання молоді, відродження і збереження національних традицій, високий професіоналізм та з нагоди 50-річчя створення Фастівської дитячої музичної школи відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) директора цього закладу Сокирка Миколу Андрійовича.

3. За багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади, зразкове виконання службових обов’язків, активну життєву позицію відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації головного спеціаліста сектору кадрово-організаційної роботи головного управління економіки облдержадміністрації Ніколаєвську Ірину Вікторівну.

4. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменні годинники вартістю 195 грн. кожний.

5. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 236 грн. для виплати грошової винагороди Ніколаєвській І.В. та сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: