Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення працівників області”

Розпорядження від 14.02.2011, №118
Дата оприлюднення: 14.02.2011

1. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток педагогічної освіти, виховання і навчання учнівської молоді, високий професіоналізм відзначити:

Почесною грамотою

Київської обласної державної адміністрації

(із врученням іменного годинника):

Кармазіна

Аркадія Олексійовича

вчителя фізики Фастівської загальноосвітньої школи IIII ступенів № 1

Полторацього

Андрія Андрійовича

вчителя фізичної культури Боярської спеціальної загальноосвітньої школи інтернату III ступенів

2. За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації заступника начальника виробничо-технічного відділу управління виробничо-технічного забезпечення будівництва та перспективного розвитку головного управління капітального будівництва облдержадміністрації Губар Наталію Дмитрівну.

3. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменні годинники вартістю 198 грн. кожний.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію:

4.1. у сумі 70 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи“;

4.2. у сумі 236 грн. для виплати грошової винагороди Губар Н.Д. та сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи“.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк        

Поділитися: