Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення працівників області”

Розпорядження від 10.09.2010, №1001
Дата оприлюднення: 10.09.2010

1. За багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) заступника начальника управління – начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності головного фінансового управління облдержадміністрації Пінчук Наталію Василівну.

2. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток вітчизняної промисловості, досягнення вагомих успіхів у праці, високий професіоналізм відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) голову ТОВ науково-вироб­ничого підприємства „БІЛОЦЕРКІВМАЗ” Олійника Олександра Анатолійовича.

3. За особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, підвищення якості медикаментозного забезпечення населення, високий професіоналізм та з нагоди Дня фармацевтичного працівника відзначити

Почесною грамотою

Київської обласної державної адміністрації:

(із врученням іменного годинника):

Кравченко

Віру Степанівну

завідуючу аптекою ФОП „Кравченко В.С.”, м.Березань

Подякою

Київської обласної державної адміністрації:

Шкрум

Тетяну Веніамінівну

завідуючу комунальним підприємством „Аптека № 64”, м.Березань

4. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменні годинники вартістю 198 грн. кожний.

5. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію:

5.1. у сумі 105 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”;

5.2. у сумі 236 грн. для виплати грошової винагороди Шкрум Т.В. та сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк        

Поділитися: