Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про відзначення працівників області

Розпорядження від 04.07.2014, №185-в
Дата оприлюднення: 04.07.2014

1. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Тетіївського району, агропромислового комплексу регіону, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди 70-річчя від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації директора приватного сільськогосподарського підприємства “Слобода” Марисика Петра Олексійовича.

2. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу області, активну благодійну діяльність, високий професіоналізм відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації директора ТОВ “Аратта” (Згурівський район) Гавриленка Григорія Олександровича.

3. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу області, досягнення значних успіхів у професійній діяльності, активну громадську позицію та з нагоди 60-річчя від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації головного спеціаліста відділу економічного аналізу, розвитку соціальної сфери села, прогнозування агропромислового розвитку та інвестиційної діяльності департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Лиська Віктора Андрійовича.

4. За особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури, багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію та з нагоди Дня архітектури України відзначити:

Подякою

Київської обласної державної адміністрації:

Ісаєву

Ларису Василівну

головного фахівця архітектора архітектурно-будівельної бригади № 1 Державного підприємства “УКРНДПІЦИВІЛЬБУД”

Корнійчук

Катерину Іванівну

інженера-проектувальника 1 категорії архітектурно-планувальної бригади № 7 Державного підприємства “УКРНДПІЦИВІЛЬБУД”

Корочанського

Романа Анатолійовича

архітектора 2 категорії архітектурно- будівельної бригади № 1Державного підприємства “УКРНДПІЦИВІЛЬБУД”

5. Вручити відзначеним особам Почесні грамоти та Подяки Київської обласної державної адміністрації.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: