Працюємо задля перемоги!

„Про відзначення працівників області”

Розпорядження від 19.06.2012, №183-в
Дата оприлюднення: 19.06.2012

1. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у відродження Українського козацтва, активну громадську роботу, зразкове виховання дітей у сім’ї відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) голову Вишгородського благодійного фонду „Покрова”, матір-героїню Михайлову Марію Іванівну.

2. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту сімей, дітей і молоді, активну громадську позицію, високий професіоналізм та з нагоди 55-річчявід дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням цінного подарунка) начальника відділу у справах сім’ї, дітей та молоді Володарської райдержадміністрації Романчук Раїсу Володимирівну.

3. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок в естетичне виховання молоді, високий професіоналізм та з нагоди 60-річчя від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) директора Рокитнянської дитячої музичної школи Жирко Валентину Архипівну.

4. За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обовяків, активну громадську позицію та з нагоди 55-річчя від дня народження відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації, секретаря-друкарку фінансового управління Обухівської райдержадміністрації Єлісєєву Ганну Михайлівну.

5. Вручити Михайловій М.І. та Жирко В.А. іменні годинники вартістю225 грн. кожний, Романчук Р.В. – цінний подарунок (візитниця) вартістю 252 грн.

6. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 472 грн. для виплати грошової винагороди Єлісєєвій Г.М. та сплати у встановленому порядку належних сум податків і платежів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: