Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про відзначення працівників області”

Розпорядження від 14.05.2012, №119-в
Дата оприлюднення: 14.05.2012

1. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у роботу профспілкового руху, у справу захисту соціально-економічних прав та інтересів працівників автомобільної галузі, активну життєву позицію відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації голову профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України Осіпова Юрія Олексійовича.

2. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, наукове забезпечення агропромислового виробництва, пропаганду та впровадження кращих досягнень аграрної науки, високий професіоналізм, активну життєву позицію відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) наукового співробітника відділу впровадження наукових розробок та технічного забезпечення бібліотечних процесів Державної наукової сільсько­господарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України Ясинецького Валентина Антоновича.

3. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток агропромис­­лового комплексу області, вагомі досягнення у професійній діяльності, активну громадську позицію відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) директора товариства з обмеженою відповідальністю „Фастівка” (Білоцерків­ський район) Панченка Бориса Максимовича.

4. За мужність, самопожертву, виявлені в боротьбі з фашистськими загарб­никами, у відстоюванні свободи і незалежності Вітчизни, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня Перемоги відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації ветерана Великої Вітчизняної війни Шинкарука Прокопа Сильвестровича (Володарський район).

5. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменні годинники вартістю 225 грн. кожний.

6. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 944 грн. для виплати грошової винагороди особам, відзначеним Подякою Київської обласної державної адміністрації (по 400 грн. кожному), та сплати у встановленому порядку належних сум податків і платежів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: