„Про відзначення працівників державної організації „Київська державна регіональна телерадіокомпанія”

Розпорядження від 27.11.2008, №1501
Дата оприлюднення: 27.11.2008

1. За багаторічну сумлінну працю в засобах масової інформації, особистий внесок у розвиток інформаційної сфери, висвітлення життя територіальної громади Київщини, високий професіоналізм відзначити праців­ників державної організації „Київська державна регіональна телерадіо­компанія”

Почесною грамотою

Київської обласної державної адміністрації

(із врученням іменного годинника):

Романенко

Ніну Ігорівну

коментатора відділу публіцистики головної редакції публіцистичних і художніх програм творчо-виробничого об’єднання телевізійних програм

Чаюна

Олега Олександровича

заступника начальника виробничо-технічного відділу апаратно-студійного комплексу

Дудченко

Аллу Юріївну

спеціального кореспондента відділу куль­турно-мистецької інформації головної редак­ції новин ТВО радіопрограм (радіостанція „Голос Києва”)

Подякою

Київської обласної державної адміністрації

Бориславську

Ірину Степанівну

заступника начальника цеху телебачення апаратно-студійного комплексу

Збражевського

Віктора Васильовича

завідуючого відділом політичного аналізу головної редакції творчо-виробничого об’єднання

2. Вручити особам відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації іменні годинники вартістю 130 грн. кожний.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію:

3.1. у сумі 69 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”;
3.2. у сумі 472 грн. для виплати грошової винагороди особам відзначеним Подякою Київської обласної державної адміністрації (по 200 грн. кожному) та сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

”   

Поділитися: