“Про відзначення працівників Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Київській облдержадміністрації”

Розпорядження від 22.04.2011, №397
Дата оприлюднення: 22.04.2011

1. За плідну працю, активну громадську діяльність, високий професіо­налізм та з нагоди 15-ї річниці Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самовряду­вання, державних підприємств, установ і організацій при Київській облдерж­адміністрації відзначити:

1.1. Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) Студинську Світлану Романівну, методиста навчально-методичного відділу закладу післядипломної освіти;

1.2. Подякою Київської обласної державної адміністрації Калтигіну Наталію Михайлівну, методиста навчально-методичного відділу закладу після­дипломної освіти.

2. Вручити Студинській С.Р. іменний годинник вартістю 195 грн.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 236 грн. для виплати грошової винагороди Калтигіній Н.М., відзначеною Подякою Київської обласної державної адміністрації (200 грн.) та сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк        

Поділитися: