“Про відзначення Подякою Київської обласної державної адміністрації Міщенка О.Г. та Пашинського В.П.”””

Розпорядження від 06.11.2008, №1414
Дата оприлюднення: 06.11.2008

1. За багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади, високий професіоналізм та у зв’язку із 70-річчям від дня народження відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації керівника обласного відділення пошуково-видавничого агентства „Книга Пам’яті України” Міщенка Олександра Григоровича.

2. За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та у зв’язку із 70-річчям від дня народження відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації провідного фахівця відділу технічного нагляду за капітальним будівництвом та ремонтом управління культури і туризму облдержадміністрації Пашинського Володимира Леонардовича.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 472 грн. для виплати грошової винагороди особам, відзначеним Подякою Київської обласної державної адміністрації (по 200 грн. кожному), та сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

        

Поділитися: