Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Подякою Київської обласної державної адміністрації працівників області”

Розпорядження від 18.01.2013, №19-в
Дата оприлюднення: 18.01.2013

1. За багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди 50-річчя від дня народження відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації начальника відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації Іванів Наталю-Стефанію Іванівну.

2. За багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди 55-річчя від дня народження відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації спеціаліста І категорії відділу у справах релігій і національностей облдержадміністрації Колос Віру Василівну.

3. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у справу підготовки кадрів для закладів культури, естетичне виховання молоді, активну громадську позицію, високий професіоналізм та з нагоди 75-річчя від дня народження відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації заступника директора Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради „Коледж культури і мистецтв” Михайлова Михайла Трохимовича.

4. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, вирішення його актуальних проблем, активну громадську діяльність та з нагоди 55-річчя від дня народження відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації Кагарлицького міського голову Панюту Олександра Олексійовича.

5. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 1888 грн для виплати грошової винагороди особам, відзначеним Подякою Київської обласної державної адміністрації (по 400 грн. кожному), та сплати у встановленому порядку належних сум податків і платежів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації А.Й. Присяжнюк

        

Поділитися: