Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Подякою Київської обласної державної адміністрації співробітників Управління опретивно-технічних заходів Головного управління МВС України в Київськів області”

Розпорядження від 25.10.2011, №1176
Дата оприлюднення: 25.10.2011

1. За багаторічну бездоганну службу, зразкове виконання службових обов’язків, ініціативу і наполегливість, виявлені при розкритті резонансних злочинів на території Київської області та інших областей, досягнення вагомих успіхів у зміцненні законності й правопорядку, високий професіоналізм відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації співробітників Управління оперативно-механічних заходів Головного управління МВС України в Київській області:

Мельник

Олену Петрівну

старшого оперуповноваженого 1 відділу, майора міліції

Погорілого

Юрія Васильовича

старшого оперуповноваженого 2 відділу, майора міліції

Сидоренко

Ларису Іванівну

начальника режимно-секретного сектору, майора міліції

Сліпченка

Руслана Анатолійовича

старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах 2 відділу, майора міліції

Тютюнник

Олену Романівну

старшого оперуповноваженого 1 відділу, майора міліції

2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 2360 грн. для виплати грошової винагороди особам, відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації (по 400 грн. кожному), та сплати у встановленому порядку належних сум податків і платежів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: