Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Подякою Київської обласної державної адміністрації переможців міськрайонного огляду-змагання протипожежних формувань цивільної оборони міста Борисполя та Бориспільського району”

Розпорядження від 04.06.2009, №462
Дата оприлюднення: 04.06.2009

1. За багаторічну сумлінну працю зразкове виконання службових обов’язків особистий внесок у роботу протипожежних формувань цивільної оборони та у зв’язку із проведенням міськрайонного огляду-змагання проти­пожежних формувань цивільної оборони міста Борисполя та Бориспіль­ського району відзначити

Подякою

Київської обласної державної адміністрації:

Авраменка

Миколу Васильовича

виконуючого обов’язки начальника служби протипожежної безпеки Державного підприєм­ства Міжнародний аеропорт „Бориспіль”

Лесика

Григорія Петровича

головного механіка Державного підприєм­ства „Бориспільський лісгосп” (I місце

серед пожежних команд району на автомо­білях)

Трипільського

Володимира Олексійовича

інженера дільниці благоустрою виробничого управління комунального господарства м.Борисполя (I місце серед пожежних команд району та міста на мотопомпах)

2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 708 грн. для виплати грошової винагороди особам відзначеним Подякою Київської обласної державної адміністрації (по 200 грн. кожному) та сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації В.М.Вакараш”   

Поділитися: