Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про відзначення Подякою Київської обласної державної адміністрації Марчука О.І., Павленко Н. Є.”

Розпорядження від 16.05.2012, №128-в
Дата оприлюднення: 16.05.2012

1. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у соціально-економічний розвиток Згурівського району, вагомі досягнення у праці та з нагоди 50-річчя від дня народження відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації директора ТОВ „Право” Марчука Олександра Івановича.

2. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у соціально-економічний розвиток Згурівського району, вагомі досягнення у праці та з нагоди 80-річчя від дня народження відзначити Подякою Київської обласної державної адміністрації народну артистку УРСР Павленко Ніну Євтухівну.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 944 грн. для виплати грошової винагороди особам, відзначеним Подякою Київської обласної державної адміністрації (по 400 грн. кожному), та сплати у встановленому порядку належних сум податків і платежів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: