“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації Йосипка В.В.Толмачової Т.П.Іщенка І.І.”””

Розпорядження від 23.10.2008, №1362
Дата оприлюднення: 23.10.2008

1. За багаторічну сумлінну працю у газовому господарстві, досягнення значних успіхів у професійній діяльності відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) голову правління ВАТ „Київоблгаз” Йосипка Володимира Васильовича.

2. За багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди 50-річчя від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника):

Іщенка

Івана Івановича

заступника начальника управління – началь­ника відділу фінансів виробничої сфери, грошового обігу, цінних паперів та інвестицій головного фінансового управління Київської облдержадміністрації

Толмачову

Тетяну Петрівну

першого заступника начальника головного фінансового управління Київської облдерж­адміністрації

3. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської облас-ної державної адміністрації, іменні годинники: Йосипку В.В. – 1 годинник вартістю 127 грн. 50 коп., Іщенку І.І. – 1 годинник вартістю 127 грн. 50 коп. і Толмачовій Т.П. – 1 годинник вартістю 641 грн.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 159 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко        

Поділитися: