“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації Горбача М.А.Лялюка З.О.Босенко І.В.”””

Розпорядження від 20.10.2008, №1343
Дата оприлюднення: 20.10.2008

1. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 55-річчя від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника):

Горбача

Михайла Андрійовича

заступника керівника апарату, началь­ника відділу організаційно-кадрової роботи апарату Кагарлицької районної державної адміністрації

Лялюка

Зіновія Омеляновича

першого заступника голови Кагарлицької районної державної адміністрації

2. За багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади та у зв’язку із 45-річчям від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) провідного спеціаліста загального відділу апарату облдержадміністрації Босенко Інну Вікторівну.

3. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменні годинники вартістю 130 грн. кожний.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 69 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко        

Поділитися: