Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації Кравчук Л.В. та Хміля Ю.Л.”””

Розпорядження від 01.07.2008, №943
Дата оприлюднення: 01.07.2008

1. За багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та у зв’язку із55-річчям від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) заступника начальника управління стратегічного планування головного управління економіки облдержадміністрації Кравчук Людмилу Вікторівну.

2. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток птахівництва в області, досягнення значних успіхів у професійній діяльності відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) комерційного директора ТОВ „Слов’яни” Макарівського району Хміля Юрія Леонтійовича.

3. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменні годинники вартістю 115 грн. та 177 грн. 50 коп. відповідно.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 52 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко        

Поділитися: