Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації працівників головного управління МВС України в Київській області”””

Розпорядження від 31.08.2007, №788
Дата оприлюднення: 31.08.2007

1. За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) працівників головного управління МВС України в Київській області:

Куця

Валентина Васильовича

підполковника міліції, начальника управління карного розшуку ГУ МВС України в Київській області

Пурдика

Ігоря Станіславовича

підполковника міліції, начальника Білоцерківського спеціального міжрайонного відділу ДСБЕЗ ГУ МВС України в Київській області

Вознюк

Людмилу Миколаївну

майора міліції, старшого інспектора з особливих доручень відділу роботи з особовим складом УРП ГУ МВС України в Київській області

Скорич

Ларису Олександрівну

лікаря-терапевта ВОЗ ГУ МВС України в Київській області

2. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменні годинники вартістю 110 грн. 33 коп. кожний.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 80 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко        

Поділитися: