“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації працівників культури області”””

Розпорядження від 26.02.2008, №185
Дата оприлюднення: 26.02.2008

1. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток культури, збереження національних традицій і духовності, високий професіоналізм відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) працівників культури області:

Зюзькіна

Олександра Дмитровича

директора Великоолександрівської школи мистецтв і ремесел, художнього керівника Народної академічної хорової капели ім.Павла Чубинського, заслуженого артиста України

Романчишина

Василя Григоровича

начальника управління культури і туризму облдержадміністрації

Щегловську

Галину Борисівну

головного спеціаліста з питань роботи навчальних закладів відділу туризму, охорони культурної спадщини та культурно-освітньої роботи управління культури і туризму облдержадміністрації

2. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменні годинники: 2 годинники вартістю 177 грн.50 коп. кожний, 1 годинник – 641 грн.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 176 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко        

Поділитися: