Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації Харченко В.В. та Тимченко Н.М.

Розпорядження від 03.02.2014, №27-в
Дата оприлюднення: 03.02.2014

1. За багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади, особистий внесок у розвиток фінансової системи області, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди 50-річчя від дня народження відзначити Подякою Київської обласної державної адміністраціїначальника управління фінансів Володарської райдержадміністрації Тимченко Ніну Михайлівну.

2. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток пенсійної системи області, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну життєву позицію відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) начальника управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області Харченко Віру Володимирівну.

3. Вручити Харченко В.В. іменний годинник вартістю 258 грн. 45 коп.

4. Департаменту фінансів облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 472 грн. для виплати грошової винагороди Тимченко Н.М. та сплати у встановленому порядку належних сум податків і платежів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 “Інші культурно-освітні заклади та заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: