Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації співробітників управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в м.Києві та Київській області”””

Розпорядження від 24.01.2008, №39
Дата оприлюднення: 24.01.2008

1. За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) співробітників управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в м.Києві та Київській області:

Бондаренка

Миколу Миколайовича

начальника Березанської виправної колонії№ 95

Никитюка

Юрія Яковича

головного спеціаліста сектору інженерного забезпечення управління

Саранчу

Павла Мусійовича

начальника управління

Чередніченко

Наталію Володимирівну

начальника сектору організаційно-аналітичної роботи управління

2. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменні годинники вартістю 177 грн. 50 коп. кожний.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 126 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко        

Поділитися: