Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації Жиліна В.С. та Жеребова М.Є.”””

Розпорядження від 23.01.2008, №34
Дата оприлюднення: 23.01.2008

1. За особистий вагомий внесок у розвиток футболу в області, багаторічну сумлінну працю та у зв’язку із 85-річчям від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації(із врученням іменного годинника) ветерана футболу, інструктора спорту ВАТ „Борекс” (Бородянський район) Жиліна Віктора Степановича.

2. За особистий внесок у розвиток птахівництва в області, досягнення значних успіхів у професійній діяльності відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) голову правління виробничого об’єднання „Київптахопром” Жеребова Миколу Єпіфановича.

3. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменні годинники вартістю 177 грн. 50 коп. кожний.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 63 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко        

Поділитися: