Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації працівників області”

Розпорядження від 01.07.2013, №230-в
Дата оприлюднення: 01.07.2013

1. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток села Насташка Рокитнянського району, досягнення вагомих успіхів у професійній діяльності, активну громадську позицію та з нагоди 430-річчя села Насташка відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника):

Кадькала

Вадима Миколайовича

керівника машинно-тракторного парку товариства з обмеженою відповідаль­ністю „АПК Насташка”

Криволапа

Андрія Григоровича

начальника кормоцеху товариства зобмеженою відповідальністю „АПК

Насташка”

2. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у соціальний захист і забезпечення прав і інтересів сім’ї, дітей та молоді, активну громадську позицію та з нагоди 55-річчя від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) головного спеціаліста Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Трипуз Ніну Петрівну.

3. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток ветеранського руху в області, активну життєву позицію та з нагоди 90-річчявід дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) члена Ржищівської міської організації ветеранів України Томченка Петра Івановича.

4. Вручити Томченку П.І. іменний годинник вартістю 641 грн., решті особам – годинники вартістю 234 грн. кожний.

5. Департаменту фінансів облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 12 грн. для сплати у встановленому порядку належних сум податків і платежів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: