Працюємо задля перемоги!

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації наукових співробітників Київського університету права Національної Академії Наук України”

Розпорядження від 15.05.2013, №154-в
Дата оприлюднення: 15.05.2013

1. За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток вітчизняної науки, навчання і виховання студентської молоді, активну громадську роботу та з нагоди Дня науки відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням цінного подарунка) наукових співробітників Київського університету права Національної Академії Наук України:

Бошицького

Юрія Ладиславовича

ректора університету

Бринзанську

Ольгу Василівну

завідувача юридичної клініки

Тесленка

Юрія Валерійовича

доцента кафедри іноземних мов

Чернецьку

Олену Василівну

проректора з наукової роботи

2. Вручити Бошицькому Ю.Л. іменний годинник вартістю 695 грн., решті особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, візитниці вартістю 256 грн. кожна.

3. Департаменту фінансів облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 22 грн. для сплати у встановленому порядку належних сум податків і платежів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: