Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації працівників Володарського району”””

Розпорядження від 20.08.2007, №694
Дата оприлюднення: 20.08.2007

1. За багаторічну сумлінну працю в агропромисловому комплексі області, досягнення значних успіхів у виробництві сільськогосподарської продукції, високий професіоналізм відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) працівників Володарського району:

Биковченка

Григорія Івановича

головного агронома приватного підприємства „Аграрне”

Лапіцького

Геннадія Григоровича

голову наглядової ради ВАТ „Сільгосптехніка”

Надопту

Володимира Петровича

головного агронома приватного підприємства „Горизонт”

2. За багаторічну сумлінну працю, активну громадську діяльність та у зв’язку із 70-річчям від дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) голову Володарської районної ради ветеранів Пільганчука Володимира Тимофійовича.
3. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменні годинники вартістю 110 грн. 33 коп. кожний.
4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 78 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко        

Поділитися: