Працюємо задля перемоги!

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації працівників Маслівського аграрного технікуму ім.П.Х.Гаркавого Білоцерківського національного аграрного університету”

Розпорядження від 22.12.2010, №1474
Дата оприлюднення: 22.12.2010

1. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів для агропромислового комплексу, високий професіоналізм та з нагоди 90-річчя з дня утворення Маслівського аграрного технікуму ім.П.Х.Гаркавого Білоцерківського національного аграрного університету відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) працівників цього закладу:

Донника

Миколу Васильовича

викладача технічних дисциплін

Макаренко

Юлію Михайлівну

викладача економічних дисциплін

Поліщука

Михайла Йосиповича

викладача суспільних дисциплін

2. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменні годинники вартістю 198 грн. кожний.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 105 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк        

Поділитися: