Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації працівників Комунального закладу Київської обласної ради “Яготинський історичний музей”

Розпорядження від 05.11.2010, №1282
Дата оприлюднення: 05.11.2010

1. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток музейної справи, збереження історичної спадщини, високий професіоналізм та у зв’язку із 50-річчям із дня утворення Комунального закладу Київської обласної ради „Яготинський історичний музей“ відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) працівників цього закладу:

Гусак

Ларису Сергіївну

завідуючу музеєм „Флігель Тараса Шевченка“

Ковальчук

Світлану Леонідівну

завідуючу музеєм „Яготинський історичний музей“

2. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменні годинники вартістю 190 грн. кожний.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 68 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи“.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк        

Поділитися: