Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації педагогічних працівників Комунального закладу Київської обласної ради “Бучанська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов”

Розпорядження від 03.11.2010, №1258
Дата оприлюднення: 03.11.2010

1. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у навчання і виховання учнівської молоді, високий професіоналізм та з нагоди 50-річчя з дня заснування Комунального закладу Київської обласної ради „Бучанська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат IIII ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов” відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) працівників цього навчального закладу:

Дзюбу

Таїсу Іванівну

вчителя початкових класів

Кригіна

Миколу Володимировича

вихователя

Мальцева

Ігоря Володимировича

соціального педагога

Максимук

Зою Тимофіївну

заступника директора з навчально-виховної роботи

2. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменні годинники вартістю 190 грн. кожний.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 135 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк        

Поділитися: