“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації депутатів Київської обласної ради V скликання”

Розпорядження від 19.10.2010, №1214
Дата оприлюднення: 19.10.2010

1. За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток і зміцнення місцевого самоврядування області, плідну депутатську діяльність, високий професіоналізм, співпрацю між органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) депутатів Київської обласної ради V скликання:

Боднара Володимира Михайловича

Бондарчука Юрія Вікторовича

Коцура Віктора Петровича

Кравчука Василя Олексійовича

Ладковського Ігоря Валентиновича

Марисенка Вадима Миколайовича

Микитюка Сергія Олеговича

Пабата Віктора Олексійовича

Паламарчука Миколу Валентиновича

Приліпку Олексія Васильовича

Пташника Миколу Федоровича

Якобінчука Василя Івановича

2. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменний годинник вартістю 198 грн.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 420 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи“.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк        

Поділитися: