“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації Литвиненка М.Г. та Якимчука Є.Г.”

Розпорядження від 12.10.2010, №1156
Дата оприлюднення: 12.10.2010

1. За багаторічну сумлінну працю, професійну майстерність, високий професіоналізм та з нагоди Дня народження відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) багаторазового чемпіона світу, Європи та України з легкої атлетики серед ветеранів спорту, кавалера ордена (за Заслуги) III ступеня Литвиненка Михайла Галактіоновича.

2. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у роботу ветеранського руху та активну життєву позицію відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) активного учасника партизанської боротьби і підпілля в період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років Якимчука Євгенія Григоровича.

3. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської облас­ної державної адміністрації, іменні годинники вартістю 198 грн. кожний.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 70 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк         

Поділитися: