Працюємо задля перемоги!

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації працівників області”

Розпорядження від 29.09.2010, №1101
Дата оприлюднення: 29.09.2010

1. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу області, досягнення вагомих успіхів у професій­ній діяльності відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) начальника управління агропромислового розвитку Бориспільської райдержадміністрації Пензая Михайла Яковича.

2. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток вітчизняного машинобудування, досягнення вагомих успіхів у професійній діяльності та з нагоди Дня машинобудівника відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) виконавчого директора ТОВ „Укрпродмашбуд” (Бородянський район) Сторчила Віктора Івановича.

3. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвитокм.Славутича, пропаганду здорового способу життя, активну громадську діяльність відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) головного спеціаліста з інжинірингу компанії „NOVARKA” (м. Славутич) Сулімова Валерія Павловича.

4. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменні годинники вартістю 198 грн. кожний.

5. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 105 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк        

Поділитися: