Працюємо задля перемоги!

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації співробітників і ветеранів батальйону міліції особливого призначення “Беркут” Головного управління МВС України в Київській області”

Розпорядження від 29.07.2010, №828
Дата оприлюднення: 29.07.2010

1. За багаторічну бездоганну службу, особистий внесок у забезпечення законності і правопорядку, високий професіоналізм відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) співробітників та ветеранів батальйону міліції особливого призначення „Беркут“ Головного управління МВС України в Київській області:

Красновида

Анатолія Олексійовича

помічника начальника штабу батальйону міліції особливого призначення „Беркут“, капітана міліції

Кудіна

Миколу Володимировича

ветерана органів внутрішніх справ

Мовчана

Миколу Дмитровича

ветерана органів внутрішніх справ

Осадчука

Миколу Івановича

ветерана органів внутрішніх справ

Палагнюка

Миколу Івановича

ветерана органів внутрішній справа

2. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменні годинники вартістю 155 грн. кожний.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 136 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи“.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк        

Поділитися: