Працюємо задля перемоги!

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації працівників Комунального вищого навчального закладу “Київське обласне училище культури і мистецтв”

Розпорядження від 14.06.2010, №587
Дата оприлюднення: 14.06.2010

1. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів для галузі культури, активну творчу діяльність та у зв’язку із 80-річчям із дня утворення Комунального вищого навчального закладу „Київське обласне училище культури і мистецтв” відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) працівників цієї установи:

Горбова

Анатолія Сергійовича

викладача

Коваль

Людмилу Яківну

викладача

Краснитського

Миколу Михайловича

художнього керівника-методиста

Ясюк

Тетяну Федорівну

викладача

2. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменні годинники вартістю 168 грн. 25 коп. кожний.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 119 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк        

Поділитися: