“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації Осипової Л.І. та Сокол Т.Л.”

Розпорядження від 09.06.2010, №569
Дата оприлюднення: 09.06.2010

1. За багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) начальника відділу контролю та звернень громадян апарату Баришівської райдержадміністрації Осипову Ларису Іванівну.

2. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток музейної справи, високий професіоналізм та у зв’язку із 65-річчям утворення Національного музею-заповідника „Битва за Київ у 1943 році“ відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) заступника директора з наукової роботи цього музею Сокол Тамару Леонтіївну.

3. Вручити особам, відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, іменні годинники вартістю 155 грн. кожний.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати обласну державну адміністрацію у сумі 55 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи“;

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк        

Поділитися: