Працюємо задля перемоги!

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації працівників Київської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву „Промінь“

Розпорядження від 03.12.2009, №1068
Дата оприлюднення: 03.12.2009

1. За багаторічну сумлінну працю особистий внесок у розвиток і пропаганду велосипедного спорту досягнення вагомих успіхів у спорті відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) працівників Київської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву „Промінь“ а саме:

Дюдю

Володимира Юрійовича

спортсмена-інструктора штатної збірної команди України з велосипедного спорту на треку

Іщенка

Григорія Миколайовича

тренера-викладача з велосипедного спорту

Матвеєва

Сергія Леонідовича

тренера-викладача

Симоненка

Олександра Сергійовича

старшого тренера спортивної команди державної прикордонної служби України

2. Вручити особам відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації іменні годинники вартістю 127 грн. 50 коп. кожний.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 90 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи“.

Голова адміністрації В.М.Вакараш”   

Поділитися: