Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації працівників Київського обласного музично-драматичного театру ім. П.К.Саксаганського”

Розпорядження від 01.12.2009, №1059
Дата оприлюднення: 01.12.2009

1. За багаторічну сумлінну працю особистий внесок у розвиток театру високий професіоналізм та у зв’язку з наданням статусу Академічного Київському обласному музично-драматичному театру ім. П.К.Саксаганського відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із вручення іменного годинника) працівників цього закладу:

Бугу

Тараса Володимировича

режисера-постановника

Войтова

Валерія Володимировича

актора драми I категорії

Панченко

Ірину Олександрівну

завідуючу канцелярією

Пилипейченка

Антона Валерійовича

актора драми вищої категорії

2. Вручити особам відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації іменні годинники вартістю 172 грн. 50 коп. кожний.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 122 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи“.

Голова адміністрації В.М.Вакараш”    

Поділитися: