Працюємо задля перемоги!

„Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації працівників Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи м. Славутича”

Розпорядження від 19.11.2009, №1018
Дата оприлюднення: 19.11.2009

1. За багаторічну сумлінну працю особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту пропаганду здорового способу життя серед дітей і молоді високий професіоналізм та у зв’язку із 20-річчям утворення Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) праців­ників цього закладу:

Бойка

Віктора Миколайовича

тренера-викладача з футболу

Глущенка

Ігоря Миколайовича

заслуженого тренера України тренера-викладача з боксу

Жему

Ірину Миколаївну

заступника директора з навчально-тренувальної роботи

Копилова

Олега Геннадійовича

заслуженого тренера України тренера-викладача з дзюдо

Собакара

Володимира Володимировича

директора

2. Вручити особам відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації іменні годинники вартістю 144 грн. 87 коп. кожний.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 128 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацію 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи“.

Голова адміністрації В.М.Вакараш

Поділитися: