Працюємо задля перемоги!

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації Гануша О.М. та Чапаєвої Т.В.”

Розпорядження від 13.11.2009, №987
Дата оприлюднення: 13.11.2009

1. За багаторічну сумлінну працю особистий внесок у розвиток комунального господарства м.Борисполя досягнення вагомих успіхів у професійній діяльності відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) Гануша Олександра Миколайовича директора комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства „Бориспільводоканал“.

2. За багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади особистий вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери області високий професіоналізм відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) заступника начальника управління інформації та зв’язків з громадськістю – начальника відділу координації діяльності та моніторингу друкованих засобів масової інформації та видавничої сфери Чапаєву Тетяну Володимирівну.

3. Вручити особам відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації іменні годинники вартістю 127 грн. 50 коп. кожний.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 45 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи“.

Голова адміністрації В.М.Вакараш

Поділитися: