Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації Єлагіна В.В. та Кравченко Н.В.”

Розпорядження від 03.11.2009, №962
Дата оприлюднення: 03.11.2009

1. За багаторічну сумлінну працю особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я в області надання населенню висококваліфі­кованої медичної допомоги відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) головного лікаря Комунального закладу Київської обласної ради „Київська обласна лікарня № 2“ Єлагіна Володимира Володимировича.

2. За багаторічну сумлінну працю особистий вагомий внесок у розвиток міського радіомовлення високий професіоналізм відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) заступника головного редактора Білоцерківського міського радіомовлення Кравченко Надію Володимирівну.

3. Вручити особам відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації іменні годинники вартістю 130 грн. кожний.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 76 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи“.

Голова адміністраціїВ.М.Вакараш” 

Поділитися: