“Про відзначення Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації Бабенка І.А. та Віннічук Т.О.”

Розпорядження від 20.10.2009, №916
Дата оприлюднення: 20.10.2009

1. За багаторічну сумлінну працю особистий вагомий внесок у розвиток целюлозно-паперової галузі вагомі досягнення у професійній діяльності та у зв’язку із Днем працівників целюлозно-паперової промисловості відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) начальника цеху енергозабезпечення централізованої ремонтної енергетичної служби відкритого акціонерного товариства „Київський картонно-паперовий комбінат“ Бабенка Івана Артемовича.

2. За багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади зразкове виконання службових обов’язків високий професіоналізм відзначити Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (із врученням іменного годинника) головного спеціаліста відділу міжнародного співробіт­ництва зовнішньоекономічної діяльності та моніторингу функціонування СЕЗ головного управління економіки облдержадміністрації Віннічук Тетяну Олександрівну.

3. Вручити особам відзначеним Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації іменні годинники вартістю 127 грн. 50 коп. кожний.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати обласну державну адміністрацію у сумі 45 грн. для сплати належних сум податків і зборів (обов’язкових платежів) до відповідних бюджетів та державних цільових фондів за рахунок коштів передбачених в обласному бюджеті на зазначені цілі за функціональною класифікацією 110502 „Інші культурно-освітні заклади і заходи“.

Голова адміністраціїВ.М.Вакараш

Поділитися: